Vzpoura na lodi Primátor Dittrich

Vzpoura na lodi Primátor Dittrich

Kniha v češtině!Vzpoura na lodi Primátor DittrichZnámá humorná kniha z doby první republiky (1. díl Bohatýrské trilogie spolu s knihami Dobrodružství šesti trampů a Z tajností žižkovského podsvětí). Satira na dobrodružnou špatnou literaturu s četnými narážkami na tehdejší dění kulturní, společenské a sportovní. Žertovné vyprávění na pozadí vzpoury námořníků na vltavském parníčku.…celý textStáhněte si knihu Vzpoura na lodi Primátor Dittrich zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Vzpoura na lodi Primátor Dittrich

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Vzpoura na lodi Primátor Dittrich, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Vzpoura na lodi Primátor Dittrich a zábavu bez omezení!

  Vzpoura na lodi Primátor Dittrich

  Podrobnosti o knize Vzpoura na lodi Primátor Dittrich

  :  4.634

  Série:

  Bohatýrská trilogie (1.)

  Žánr:
  Humor, Literatura česká
  Vydáno: , Karel Synek

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  sulcv

  28.02.2016

  Nádherná odpočinková knížka. Velice milý humor a neočekávané zvraty. Celou trilogii jsem četl již několikrát a vždy se k ní rád vracím.

  elcapitano

  22.11.2015

  Knížka na dvě odpoledne – krásný návrat do dětství, to četla už moje máma, když byla malá a já si jako malej špunt prohlížel fantastické obrázky.
  A potěší i teď, v dospělosti.

  swamp

  26.04.2014

  První díl Bohatýrské trilogie nám předkládá úsměvná dobrodružství Budulínka a jeho věrného psa Matlafouska. Tento díl určitě přijde zábavný i dětem – ale dospělí se u něj nudit nebudou. Jedná se o takový mix Foglara a něčeho podobného jako je seriál Kamarádi. 🙂

  Finskej

  11.02.2014

  Radion Mac Peresam byl nejobávanější rváč a výtržník, co jich bylo v pampách od Járova po Kansas City. Strašným ho činila jeho pětiranová bambitka Šárka, která střílela všady, kamkoli její pán poručil, a nesla stejně jistě za roh jako do oblouku. Jeho oblíbenou zábavou bylo sedávat v koruně rozložitého buku u zbraslavské silnice a sestřelovat paďourům a astrachánům, kteří jezdili kolem, nečetné vlasy s tučných zátylků, ať jeli třebas, stokilometrovou rychlostí. Marně na něj číhal jednou za rohem čínský metač nožů Krép-de-Čín, který přijel s potulným cirkusem. Radion ho skolil snadno z vedlejší ulice, neboť vždycky, kdykoli chtěl jít za roh, vystřelil tam ze své Šárky, aby pročistil vzduch. Byla to, hoši, zázračná pistol. Marně před ní prchal Patrick Ominol po točitých schodech. Kule ho dohonila ve třetím poschodí a byl načisto mrtev. Střelit z vikýře do sklepa bylo pro Peresama směšnou maličkostí a tucty dobrých zálesáků přišlo takto o život nebo aspoň o vousy.

  Bohatýrská trilogie má díly tři, proto: perla, perla, perla české humoristické literatury, která ani po století od dob první republiky neztratila nic ze svého lesku.

  miklaras

  02.11.2013

  Zdá se mi, že celý název je Vzpoura na lodi Primátor Dittrich. A je to rozkošná klasika.

  maratach

  22.06.2013

  Humorný příběh o tom, kterak malý kluk se psem vzpouru na slavném parníku způsobil, aby ji nakonec společně slavně potřeli.

  Majdule

  25.06.2011

  Nejsem zrovna fanda humoristických knih (snad vyjma klasiky jako je Švejk nebo Saturnin). Ale tohle není vůbec špatná kniha a na to, jak je stará (pár křížků na krku už má) je pořád docela zábavná.  TAGS:

  online Vzpoura na lodi Primátor Dittrich ebook, kniha Vzpoura na lodi Primátor Dittrich fb2, download Vzpoura na lodi Primátor Dittrich pdf , download Vzpoura na lodi Primátor Dittrich mobi, online Vzpoura na lodi Primátor Dittrich kniha, zdarma stažení Vzpoura na lodi Primátor Dittrich IPhone, online kniha Vzpoura na lodi Primátor Dittrich pdf, zdarma Vzpoura na lodi Primátor Dittrich DJVU, zdarma stažení Vzpoura na lodi Primátor Dittrich txt, stažení Vzpoura na lodi Primátor Dittrich rtf, online Vzpoura na lodi Primátor Dittrich fb2 , e-kniha Vzpoura na lodi Primátor Dittrich stažení txt, zdarma Vzpoura na lodi Primátor Dittrich stažení kniha,

  e-kniha Vzpoura na lodi Primátor Dittrich stažení pdf

  , stažení Vzpoura na lodi Primátor Dittrich IPad, Číst Vzpoura na lodi Primátor Dittrich mobi, Číst Vzpoura na lodi Primátor Dittrich docx, zdarma Vzpoura na lodi Primátor Dittrich awz, download e-kniha Vzpoura na lodi Primátor Dittrich iPad , zdarma Vzpoura na lodi Primátor Dittrich DJVU, download Vzpoura na lodi Primátor Dittrich e-kniha zdarma, zdarma stažení Vzpoura na lodi Primátor Dittrich dvd, Číst Vzpoura na lodi Primátor Dittrich txt, book Vzpoura na lodi Primátor Dittrich stažení DJVU,

  Vzpoura na lodi Primátor Dittrich stažení kniha zdarma

  , Vzpoura na lodi Primátor Dittrich stažení kniha pdf zdarma, Vzpoura na lodi Primátor Dittrich pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Vzpoura na lodi Primátor Dittrich pdf zdarma, Vzpoura na lodi Primátor Dittrich stažení kniha epub zdarma, Vzpoura na lodi Primátor Dittrich ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply