Táta Sekáč

Táta Sekáč

Kniha v češtině!Táta SekáčŠest desetiletí prověřilo oblíbenost netradičního dívčího románu americké autorky, napsaného ve formě dopisů (a mimochodem kdysi dávno zfilmovaného s Garry Cooperem v hlavní roli). Osudy nadané a zvláštním druhem humoru oplývající dívky, které neznámý mecenáš pomůže ze sirotčince a zaplatí jí za vzdělání, prožívaly už celé generace dětí i dospělých.…celý textStáhněte si knihu Táta Sekáč zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Táta Sekáč

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Táta Sekáč, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Táta Sekáč a zábavu bez omezení!

  Táta Sekáč

  Podrobnosti o knize Táta Sekáč

  :  4.476

  Originální název:

  Daddy-Long-Legs (1912)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Knižní klub

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  Magdalena5

  30. dubna

  v dospívání mě kniha minula, teď se k ní ráda vracím

  bábuška

  17.02.2017

  Krásné i dojímavé čtení nejen pro dívky, můžeme se k němu vracet i po letech.

  janik27

  12.11.2016

  Hezká knížka, vracím se k ní tak nějak pravidelně každé desetiletí svého života a vždy najdu něco nového…

  evaze

  28.09.2016

  Kniha je v naší rodině velmi oblíbená, ovšem v překladu Milady Lesné – Krausové s názvem Tatíček Pavouk z r. 1920. Na nový překlad si nemohu zvyknout. Zajímalo by mne, kolik filmů na daný námět existuje. Slyšela jsem, že dokonce existuje němý film podle knihy, zřejmě r. 1916. Neví někdo?
  K recenzi ovšem nutno podotknout, že kniha není z 30. let. Vyšla poprvé v roce 1910 nebo 1912.

  MirijamFrankl

  02.08.2016

  Kniha byla půvabná a velmi dobře se četla,až na to,že jsem od poloviny knížky věděla,kdo je Táta Sekáč.
  Jinak vřele doporučuji pro dospívající slečny!!!

  muchomurka

  18.06.2016

  Naprosto skvělý příběh, ke kterému se již od dětství vždy jednou za čas vrátím a celý ho přečtu znovu. Vždy na jeden zátah. Sice vím, jak to dopadne, ale přesto mě čtení neskutečně těší, užívám si ho. A tím, že vím, jak to dopadne, bavím se Judynými dopisy i když jinak než poprvé. Kdyby jen věděla. 😀

  AnetaM

  13.04.2016

  Docela hezká knížka, kdybych už asi od poloviny nečekala, jak to dopadne. Né že bych si přečetla konec, jenom mě to napadlo, a přišlo mi, že to musí pochopit už každý.
  Hrdinka byla vtipná a “táta Sekáč” samozřejmě taky.
  Doporučuji. i když pro mladší hrdinky-četla jsem v 11. nebo 10. letech.

  TaLu

  11.08.2015

  Kniha, která podle mne patří do knihovničky, i když jsem ji prvně četla tak v 11. letech.
  Netradiční kniha, vytvořená pomocí dopisů umožní čtenářům nakukovat trochu jinak do životů těch, o kterých ( kterým) se píše.
  Že by moji touhu psát dopisy podpořila i četba této knihy ?
  Dost možná :o)

  vercama

  31.10.2014

  Četla jsem poprvé ve dvanácti a potom ještě mockrát, umí pohladit a mám ji schovanou pro dceru, až k ní doroste.

  Majulenkaa

  31.10.2014

  Tátu Sekáče jsem četla prvně asi ve svých 10 letech. Dodnes dobře nemůžu říci, zda mě více baví styl, jakým je kniha napsána nebo zda mě baví ta mírně romantická příběhová linka. Ráda se k této tenounké knížce vracím, a to hlavně pokud se chci u knihy uvolnit a užít si chvíli klidu a pohody.

  adelinka

  07.04.2014

  Judy je mladé dievča vychovávané v sirotinci. Mala šťastie a jeden vplyvný a bohatý človek jej poskytne vzdelanie (predtým mali toto šťastie len chlapci). Judy nevie kto to je, podmienka bola, že zostane v utajení, ďalšia podmienka bola, že Judy bude písať pravidelné listy tomuto dobrodincovi, cez jeho tajomníka…..príbeh je vlastne zostavený len z listov, ktoré píše Judy….veľmi zaujímavé čítanie…..

  bookcase

  05.02.2014

  Taková milá knížka :). Líbila se mi – námět i finále celého románu.

  Elien

  15.07.2013

  Mile napsaná knížka, která mě vždy povzbudila, dojala a hlavně rozesmála 🙂

  kattyV

  15.02.2013

  Moje oblíbená kniha z dospívání. Ano, je to dívčí román, ale vtipná hrdinka mu dodává ten správný říz. Sé čtyřmi roky vysokoškolských studií Jerushy – Judy se seznámíme tak, je vidí ona sama a jak o nich píše tatíčkovi Sekáčovi, svému mecenáši, který ji studia platí. Nic o něm neví, nezná ho, ale udělá si z něho důvěrníka. Závěr může překvapit a nebo taky ne. Třeba vás rozuzlení napadne už při čtení. Knížka sice byla napsána už dávno, ale je vtipná a stále svěží.

  Yalka

  03.01.2013

  Opravdu bezvadný dívčí románek. Svěže napsaný. Judy si prostě musíte zamilovat.

  vikaa

  15.08.2012

  Tak tuhle knížku jsem zbožňovala a s hlavní hrdinkou Judy jsem všechno prožívala. Vždycky mě dostala do dobré nálady.

  shenandoah

  03.04.2011

  Nevím, kdo psal na knihu anotaci, ale film s G. Cooperem jsem nikde nenašla. Kromě tady již uvedeného filmu byla tato kniha adaptována ještě v těchto letech: 1931, 1935 (Curly Top), 1938 (Nizozemí), 1955 (muzikál), 1990 (japonský animovaný seriál), 2005 (Korea).

  Alix

  Jeden ze správních radů útulku pro sirotky, si překvapivě vybere sirotka – dívku a pošle ji na studia. Má ale pár podmínek. Dívka musí mít dobrý prospěch, jednou za měsíc mu musí napsat dopis, ve kterém ho bude informovat o svých výsledcích a nikdy se s ním nesmí setkat. Mladá dívka ale nikoho na světě nemá, tak svá přání, myšlenky i city, vyjadřuje právě v těch dopisech. A stále víc a víc touží svého dobrodince poznat.  TAGS:

  online Táta Sekáč ebook, kniha Táta Sekáč fb2, download Táta Sekáč pdf , download Táta Sekáč mobi, online Táta Sekáč kniha, zdarma stažení Táta Sekáč IPhone, online kniha Táta Sekáč pdf, zdarma Táta Sekáč DJVU, zdarma stažení Táta Sekáč txt, stažení Táta Sekáč rtf, online Táta Sekáč fb2 , e-kniha Táta Sekáč stažení txt, zdarma Táta Sekáč stažení kniha,

  e-kniha Táta Sekáč stažení pdf

  , stažení Táta Sekáč IPad, Číst Táta Sekáč mobi, Číst Táta Sekáč docx, zdarma Táta Sekáč awz, download e-kniha Táta Sekáč iPad , zdarma Táta Sekáč DJVU, download Táta Sekáč e-kniha zdarma, zdarma stažení Táta Sekáč dvd, Číst Táta Sekáč txt, book Táta Sekáč stažení DJVU,

  Táta Sekáč stažení kniha zdarma

  , Táta Sekáč stažení kniha pdf zdarma, Táta Sekáč pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Táta Sekáč pdf zdarma, Táta Sekáč stažení kniha epub zdarma, Táta Sekáč ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply