Pozlacený věk

Pozlacený věk

Kniha v češtině!Pozlacený věk“Pozlacený věk” má v tvorbě klasického mistra americké satiry Marka Twaina zvláštní místo. Není to Twainova práce samostatná: tento román napsal ve spolupráci s přítelem Charlesem Dudleym Warnerem a snad i na jeho námět. Látka sama však ho tak zaujala, že kniha, zejména v pasážích sžíravé persiflujících “politický život” Washingtonu, nese neomylnou pečeť geniálního satirika.
V Rámci pestrého děje, v němž se do paměti čtenáře zejména vryjí rázovité twainovské postavy, jako je např. bodrý tlučhuba “plukovník” Sellers nebo cynický politický hochštapler senátor Dilworthy, je zachyceno údobí po válce Severu proti Jihu, kdy padly poslední překážky kapitalistické “podnikavosti”, a korupce, velkorysé podvody, kuloárové pikle a bezohledné okrádání státu se rozmohlo měrou do té doby netušenou. Román, který byl také s úspěchem dramatizován, byl ve své době tak populární, ž ejeho titul se vžil jako označení celé poválečné epochy. Čtenář bez potíží pozná, že mnohé z nepravostí, které v díle Twain zkarikoval a odsoudil, existují v americkém politickém životě dodnes,i když se snad halí do rafinovanějších roušek, než bylo křiklavé pozlátko svatouškovských frází z druhé poloviny devatenáctého století.
…celý textStáhněte si knihu Pozlacený věk zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Pozlacený věk

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Pozlacený věk, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Pozlacený věk a zábavu bez omezení!

  Pozlacený věk

  Podrobnosti o knize Pozlacený věk

  :  3.54

  Originální název:

  The Gilded Age, A tale of To-day

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , SNKLHU – Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (1)

  tomasblazek

  22. března

  Tohle je pro velké fajnšmekry Marka Twaina. Je-li pravda že knihu na přeskáčku psal Warner a Twain, tak bych si troufl tvrdit, že je to na knize znát. Jsou tam pasáže skvělé, vtipné, střídány pasážemi nesmyslnými, utahanými, bez děje, bez ničeho. Takový podivný nesourodý paskvil je to. Pokud číst, tak prvních sto stran. Zbytek je bohužel prakticky už jenom popsaný papír do sběru literárního odpadu.  TAGS:

  online Pozlacený věk ebook, kniha Pozlacený věk fb2, download Pozlacený věk pdf , download Pozlacený věk mobi, online Pozlacený věk kniha, zdarma stažení Pozlacený věk IPhone, online kniha Pozlacený věk pdf, zdarma Pozlacený věk DJVU, zdarma stažení Pozlacený věk txt, stažení Pozlacený věk rtf, online Pozlacený věk fb2 , e-kniha Pozlacený věk stažení txt, zdarma Pozlacený věk stažení kniha,

  e-kniha Pozlacený věk stažení pdf

  , stažení Pozlacený věk IPad, Číst Pozlacený věk mobi, Číst Pozlacený věk docx, zdarma Pozlacený věk awz, download e-kniha Pozlacený věk iPad , zdarma Pozlacený věk DJVU, download Pozlacený věk e-kniha zdarma, zdarma stažení Pozlacený věk dvd, Číst Pozlacený věk txt, book Pozlacený věk stažení DJVU,

  Pozlacený věk stažení kniha zdarma

  , Pozlacený věk stažení kniha pdf zdarma, Pozlacený věk pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Pozlacený věk pdf zdarma, Pozlacený věk stažení kniha epub zdarma, Pozlacený věk ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply