Lazaretní vlak

Lazaretní vlak

Kniha v češtině!Lazaretní vlakRomán volně navazuje na “Severní nádraží”, jsou zvěčněny horečné dny pražské květnové revoluce.

Branald se sice opět omezil na úzké dějiště, za to však skvěle vystihl soudružnost kolektivu železničářů, působivě vyzdvihl jeho lásku k nádraží a obětavý zápal jak proti zrádné posádce lazaratního vlaku i ostatním německým vojákům, tak také v práci na obnově provozu.…celý textStáhněte si knihu Lazaretní vlak zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Lazaretní vlak

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Lazaretní vlak, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Lazaretní vlak a zábavu bez omezení!

  Lazaretní vlak

  Podrobnosti o knize Lazaretní vlak

  :

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Kabátice

  13.11.2014

  Zřejmě díky Branaldovým zkušenostem s železničářskou profesí, se mu povedlo velmi realisticky vylíčit děj na Severním nádraží během pražské revoluce. Kniha se mi líbila víc než “Severní nádraží”. Boj kolektivu železničářů o každý centimetr nádraží je dojemný. Svou věc nakonec vyhráli, ale cena byla vysoká. Branald dokázal vystihnout psychiku a emoce českého člověka té doby takovým způsobem, že kniha ve mě opravdu zanechala hluboký zážitek.

  WEIL

  17.08.2011

  Lazaretní vlaky jezdili z fronty za první i druhé světové války.

  Podobně jako Hrabal, tak i Branald na nádraží je zažíval za II. světové války a přžemýšlel nad osudy vojáků, ale i nad lidským životem, takže měl potřebu taky o tom něco napsat a udělal to.