Jak se máme chovati

Jak se máme chovati

Kniha v češtině!Jak se máme chovatiDvanácti původními dřevoryty vyzdobený a typograficky upravený Jarmilou Dubskou jako studijní práci v ateliéru prof. F. Muziky na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze soubor dobrých rad – jak se chovati doma, na ulici, v úřadech, v obchodech, v divadlech, na aeorplanu a na fotballových zápasech. Tento třetí neprodejný tisk byl vydán jako prémie pro Klub přátel výtvarného umění za rok 1960.…celý textStáhněte si knihu Jak se máme chovati zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Jak se máme chovati

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Jak se máme chovati, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Jak se máme chovati a zábavu bez omezení!

  Jak se máme chovati

  Podrobnosti o knize Jak se máme chovati

  :  52

  Žánr:
  Humor
  Vydáno: , NČSVU – Nakladatelství československých výtvarných umělců

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  jos.vem.ski

  06. ledna

  “Taktnost nám velí, abychom se v úřadech nikomu nevnucovali.”
  Hašek není zrovna můj šálek kávy, ale tahle knížečka nemůže nepobavit. K tomu důstojné vybavení grafickou úpravou a půvabnými ilustracemi – dřevoryty.

  kní

  21.05.2017

  Doma se má každý chovati slušně, aby nezpůsobil pohoršení sobě samému i svému okolí. Slušný člověk nerozbíjí nikdy svůj nábytek v nočních hodinách, aby nerušil spánek svých sousedů. Činí tak ve dne, při čemž spustí gramofon, aby se nikdo nedověděl, co vlastně dělá. Má-li nábytek vypůjčený, pojistí jej u pojišťovny. Chová se vůbec velice seriosně.

  Jak se máme chovati na ulici
  Musíme si být vědomi toho, že ulice je pro všechny kolemjdoucí a nejen pro nás. Slušný mrav žádá, abychom nestrkali do lidu na chodníku, neobtěžovali dámy a pány a neprali se v jízdní dráze se strážníkem. Takové věci se vyřizují v průjezdě.

  Jak se máme chovati na aeroplanu
  Pravý gentleman ani ve výši 6000 metrů nemluví sprostě a hrubě. (…) Spadne-li s aeroplanu, musí dbát toho, aby nespadl nikomu na hlavu. (…) Plivati s aeroplanu na zeměkouli jest nepřípustné.  TAGS:

  online Jak se máme chovati ebook, kniha Jak se máme chovati fb2, download Jak se máme chovati pdf , download Jak se máme chovati mobi, online Jak se máme chovati kniha, zdarma stažení Jak se máme chovati IPhone, online kniha Jak se máme chovati pdf, zdarma Jak se máme chovati DJVU, zdarma stažení Jak se máme chovati txt, stažení Jak se máme chovati rtf, online Jak se máme chovati fb2 , e-kniha Jak se máme chovati stažení txt, zdarma Jak se máme chovati stažení kniha,

  e-kniha Jak se máme chovati stažení pdf

  , stažení Jak se máme chovati IPad, Číst Jak se máme chovati mobi, Číst Jak se máme chovati docx, zdarma Jak se máme chovati awz, download e-kniha Jak se máme chovati iPad , zdarma Jak se máme chovati DJVU, download Jak se máme chovati e-kniha zdarma, zdarma stažení Jak se máme chovati dvd, Číst Jak se máme chovati txt, book Jak se máme chovati stažení DJVU,

  Jak se máme chovati stažení kniha zdarma

  , Jak se máme chovati stažení kniha pdf zdarma, Jak se máme chovati pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Jak se máme chovati pdf zdarma, Jak se máme chovati stažení kniha epub zdarma, Jak se máme chovati ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply