Hrůza padá na seržanty

Hrůza padá na seržanty

Kniha v češtině!Hrůza padá na seržantyHumoristický román, jehož hrdina, chlapec ze zapadlé farmy v Georgii, vypráví o své kariéře u letectva Spojených států.
Chlapec ze zapadlé farmy v Georgii vypráví o své kariéře u letectva Spojených států, která je jedinou řadou až absurdně komických situací. Zdrojem všech malérů, do kterých hrdina strhává i své okolí, je jeho n
aprosto bezelstné a mnohdy naivní chápání skutečnosti, jeho snaha o přátelské a zdvořilé vztahy k okolí. Účinek těchto historek je ještě zvýrazněný stylem – nespisovným, hovorovým, ale o to bezprostřednějším osobním vyprávěním hrdiny.…celý textStáhněte si knihu Hrůza padá na seržanty zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Hrůza padá na seržanty

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Hrůza padá na seržanty, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Hrůza padá na seržanty a zábavu bez omezení!

  Hrůza padá na seržanty

  Podrobnosti o knize Hrůza padá na seržanty

  :  3.919

  Originální název:

  No Time for Sergants

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, Romány
  Vydáno: , Naše vojsko

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  bubka

  19.05.2017

  já vidím spíše podobnost s poručíkem Ernstem Goodbodym, ale u Willa Stockdala nevíme s určitostí, zda je nadšený neschopa, který bere vše doslova, jako Goodbody, nebo rafinovaný inteligentní šprýmař – filosf jakým je Josef Švejk.

  ať tak či tak, jedna z mimořádných knih a to nejen humoristických

  Radous

  09.07.2016

  Jen z lehka jsem věděl, do čeho jdu, když jsem tuto knihu otevřel. Neskutečnej nářez. V jejím medailonku píšou o podobnosti se Švejkovskou tematikou – já bych to ještě doplnil o podobnost s literárním Forrestem Gumpem. Hlavní postavy jsou charakterem v podstatě stejné – až na to, že Hymanův hlavní hrdina není úřední blb, spíš dobrosrdečný maximální naivka. Velice podobný je i překlad těchto knih.
  Což mě přivádí k zamyšlení, proč je český překlad Seržantů (a nakonec i toho Forresta) mnoha lidmi tolik opovrhován? Podle mého neprávem! Vždyť tu knihu posouvá ještě o příčku výše.
  Takže závěrem – takhle od srdce jsem se nezasmál už od doby … no od doby, když jsem přečetl samotného zmíněného Gumpa. Jen škoda, že pan Hyman knihu neudělal delší, zasloužila by si to. No ale jak se říká, v nejlepším se má přestat. Doporučuju!

  Chaz

  18.07.2015

  Pro mě osobně je to jedna z nejlepších humoristických vojenských knížek, co jsem kdy četl. Snad nebyla kapitola, kde bych se minimálně 2x nezasmál.

  groula

  08.02.2015

  jedním slovem hrůza.
  Knihu mi zapůjčil kolega z práce a netuším, jestli se mi chtěl za něco pomstít, nebo si prostě mymslel, že se mi to bude líbit.
  Humor založen na primitivnosti jednotlivce, kterýžto svojí blbostí všem dělá problémy je mi naprosto odporný.
  Navíc jazyk, jakým je kniha psána je děsivý. Zasmál sem se jenom dvakrát a to mi na knihu o 262 stránkách, která má bavit, přijde žalostně málo…..  TAGS:

  online Hrůza padá na seržanty ebook, kniha Hrůza padá na seržanty fb2, download Hrůza padá na seržanty pdf , download Hrůza padá na seržanty mobi, online Hrůza padá na seržanty kniha, zdarma stažení Hrůza padá na seržanty IPhone, online kniha Hrůza padá na seržanty pdf, zdarma Hrůza padá na seržanty DJVU, zdarma stažení Hrůza padá na seržanty txt, stažení Hrůza padá na seržanty rtf, online Hrůza padá na seržanty fb2 , e-kniha Hrůza padá na seržanty stažení txt, zdarma Hrůza padá na seržanty stažení kniha,

  e-kniha Hrůza padá na seržanty stažení pdf

  , stažení Hrůza padá na seržanty IPad, Číst Hrůza padá na seržanty mobi, Číst Hrůza padá na seržanty docx, zdarma Hrůza padá na seržanty awz, download e-kniha Hrůza padá na seržanty iPad , zdarma Hrůza padá na seržanty DJVU, download Hrůza padá na seržanty e-kniha zdarma, zdarma stažení Hrůza padá na seržanty dvd, Číst Hrůza padá na seržanty txt, book Hrůza padá na seržanty stažení DJVU,

  Hrůza padá na seržanty stažení kniha zdarma

  , Hrůza padá na seržanty stažení kniha pdf zdarma, Hrůza padá na seržanty pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Hrůza padá na seržanty pdf zdarma, Hrůza padá na seržanty stažení kniha epub zdarma, Hrůza padá na seržanty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply