Děti boží

Děti boží

Kniha v češtině!Děti božíPé jako Personne, Nikdo. Anglicky Nobody. Ale všichni mu tu říkají Frantíku. Nebo Newyorčane. Hlavní hrdina románu Děti boží se ocitá na mexicko-americké hranici, která je tichým svědkem únosů malých chlapců. Nesnesitelné lepkavé horko, smrad mexického vězení, pachuť strachu a hrůza vás sevřou a pustí až na poslední stránce knihy. David Hidden pokračuje v nastoupené cestě. S minimem odboček, uvěřitelně vykreslenými charaktery, v chandlerovském stylu a s lehkou ironií dokáže strhnout, i když sloveso „strhnout“ je v jeho případě jen velmi slabým odvarem skutečnosti.…celý textStáhněte si knihu Děti boží zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Děti boží

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Děti boží, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Děti boží a zábavu bez omezení!

  Děti boží

  Podrobnosti o knize Děti boží

  :  3.749

  Žánr:
  Detektivky, Thrillery
  Vydáno: , XYZ

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  kubla111

  09. dubna

  Když šel pouští, cítil jsem písek v ústech, jeho rozedřená kolena, potil jsem se neskutečně, hledal každou možnost uschovat se ve stínu, když procházel tunelem mezi Mexikem a USA, cítil jsem ten tlak a strach, když zdolával hromadu mrtvol, cítil jsem ten smrad. Všechno, každé slovo jsem s autorem cítil. A rozhodně to nebyl nesmrtelný hrdina. Naprosto realistická kniha – bohužel, pro tu skutečnost toho zla, co ve světě je a nelze s tím nic udělat, když mocní nechtějí. Měl bych ubrat hvězdičku, protože té knihy bych snesl i trojnásobek 🙂

  Danago

  09.10.2017

  Knížka rozhodně není pro slabé povahy! Zápletka ztracených chlapců je velice dobrá, ale na mě to zpracování bylo už moc. Některé situace byly podle mě dost přitažené za vlasy. Chvílemi jsem myslela , že to není ani možné. Drsné na mě až moc, asi je to spíše pro muže. Ale nevím , proč tam musí být tolik nechutných výrazů. Jako audiokniha je ještě více ponurá a často až nechutná. Pro mě to rozhodně nebylo.

  Dandy1

  23.08.2017

  Je to celkem napínavé. Ale ten konec se mi nelibil. Tolik mrtvol snad nebylo zapotřebí. Nejvíc mě štvaly neustálé odkazy na jiné knihy a filmy. Jeden, dva by stačil.

  Radza

  07.07.2017

  Lepsi nez predchozi kniha Des – hlavne diky tomu rozpalenymu nevsednimu prostredi

  denib

  04.06.2017

  Přemýšlím, jestli hlavní hrdina není zombie, když toho tolik přežil 🙂 Rozhodně to není knížka pro citlivky, čtenář musí něco vydržet. A tím něco myslím krev, týrání, výkaly … opravdu nechutné scény … Musím uznat, že to je dobře postavená detektivka. Ale na mě to bylo drsné až moc. Dějem i jazykem.

  spider.rio

  28.01.2017

  ( AudioKniha ) poslouchal jsem při práci, 8 a pul hodin poslechu uteklo jako voda ale kniha mě nak nezaujala či všechno to bylo takové uspěchané i tak jsem si knihu poslechnul. Podruhé už bych zvažoval o poslechu či přečtení této knihy..

  Peršanka

  24.01.2017

  No, přečetla jsem to asi před týdnem, ale už si fakt nepamatuju, o čem to bylo. Ztráta času.

  Seiers

  23.12.2016

  (audiokniha) Pohodová akční jednohubka, u které nemusí člověk moc přemýšlet. Pan Žák opět dokázal, že mu audioknihy “sedí”. Co se týká obsahu, není to taková lavina nechutností a perverzností jako Děs. Stejně jako jiní čtenáři / posluchači, i já bych ocenil propracovanější závěr, ale autorův styl je specifický a Agatha Christie z něho asi nevyroste.

  Patapuf

  07.12.2016

  Bylo to surový, bylo to hnusný, bylo to ošklivý…. Bylo to super čtení….

  Izu

  13.11.2016

  O chlup horsi nez Des.Osobne mi vadilo, ze se autor prilis nezabyval rozuzlenim.Kdo a jak deti unasel ?Nebylo by jednodussi unaset deti ze slumu ? Jinak jizda po rozpalenem Mexiku se autorovi povedla.Doslova citite zar horke pouste.Co mi vadilo hodne byl alkoholismus Nobody. Jeho dcera tohle potrebovala nejmene….

  Joges

  03.11.2016

  Velmi napínavá akční detektivka, která má přímočarý děj a rychlý spád. Ovšem jsou tu i slabiny: Hiddenův námět stojí na vratkých nohách, když se snaží čtenáře neustále udivovat a šokovat. Také závěr je dost useknutý: Čtenář si přece musí všechno domyslet sám :). Ale lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem byl knihou zklamán. Naopak jsem hltal stránku za stránkou a knihu jsem přečetl během dvou dnů, takže ji mohu jen chválit. Navíc musím dodat, že autorův styl psaní je originální, jedinečný a dobře se čte.

  MKrat

  31.10.2016

  Napsat jakoukoliv knihu není nic jednoduchého, proto zásadně autory nekritizuji, kniha je poutavá, hodně sugestivních scén, ale poutavá..!
  Vždy to nemusí být dokládáno pravdivými důkazy, je to na autorově fantazii..
  Nejsem vášnivá čtenářka těchto žánrů..ale proč né..??? Posuďte…

  Jizi

  25.10.2016

  Poslouchala jsem audioverzi načtenou Jiřím Žákem a nevím, zda je kniha kompletní nebo je to zkrácená verze, ale celé to bylo takové uspěchané a rozhárané, jako by se autor nemohl rozhodnout, co že vlastně chce psát. Skákání mezi motivy klasické detektivky, thrilleru na aktuální palčivá témata, psychologického dramatu a hororu postrádalo logiku a rytmus. SPOILER Ústřední postava jedná naprosto nelogicky. Na jednu je to profesionál, který se snaží uchlastat, protože něco sakra podělal a na druhou se v závěru vypraví odprásknout toho perverzáka, o němž si musí být jistý, že tam nebude sám, jen se třemi týpky, kterým tak podepíše rozsudek smrti. Co mohl čekat jinýho, než že to zase kardinálně podělá? Proč proboha nezavolal FBI? Proč ho a doktorku někdo cestou do Mexika inkognito nehlídal? A povězte mi, ve kterým světě, někdo udává pravá jména a pravé adresy? Stačilo si vymyslet absolutně neexistující farnost in the middle of mexican fuckin’ nowhere a nikdo by se ke kartelu nikdy nedostal. Nota bene je hrdina nejdřív vychlastanej tak, že ani likérka Drak by mu nevytřela zrak, a pak stačí jedna noc v hezkým hotelu a je střízlivej jak nestor Nešpor. Nesmysl. Snaha o drsnost scén za každou cenu taky moc nefunguje. Autor je vrší na sebe vidlema a tam, kde zkraje intermezza svírají hrdlo, v druhé polovině je těch vlastních sraček, nahoty, znásilňování všeho a všech, vystřelených mozků prostě moc a stává se z nich nasycený roztok. Na konci se vlastně nic nedozvíte, nic není vysvětleno, někdo umře, někdo přežije a my se zjevně můžeme těšit na další pokračování. A protože za týden už ani nebudu vědět, že jsem to slyšela, jedna hvězda za zdařilý překlad a interpretaci.

  Pampalini

  20.10.2016

  Výborné. Jednoduchý príbeh s neobyčajným hlavným hrdinom, ktorý hádam až príliš trpí. Teda na človeka. Brutalita s poetickým nádychom. Príbeh bez zbytočných popisov, stačí pár slov, ktoré pomôžu mysli vidieť všetko podstatné vo vražedne ostrom svetle.

  orinka3

  09.10.2016

  Uff, mám to za sebou a při četbě jsem se notně zapotila. Autor čtenáře nešetří, sugestivní popisy vtahují do děje. Thriller jaksepatří, krev, pot a slzy. Doslova. Kdo hledá napětí, může ho mít a přitom zůstat naživu.;)

  Mini.Baby

  29.09.2016

  Hiddenovi jsem za Děs ubrala hvězdu kvůli odfláknutému konci. Teď to vzal opět šmahem, ale dám pět hvězd. Za napínavý a strhující děj. Když se Nobody plazil tunelem, měla jsem klaustrofobii taky. Prostě super! A to Davidovo “JAKO” nemá chybu, taková přirovnání prostě nevymyslíte 😉

  Marluksa

  27.09.2016

  Hidden opět nezklamal. Jeho bezprostřednost, upřímnost a mnohdy šokující styl se mi, co by čtenáři, strašně moc líbí. Autor, jak má být! Jeho příběh musíme cítit. Prožívat. Musí mnou cloumat emoce a všechno tohle se u jeho knih děje. Děti boží je skvělá kniha, ale…
  Očekávala jsem trošku víc konkrétních detailů a možná trošku víc děsu, přesně jako to bylo v knize DĚS. Ta mi přijde jednoznačně lepší!!! Zde mi občas trochu překážela zbytečná omáčka a nejspíš mi jaksi trošku nesedlo ani to konkrétní prostředí. Každopádně se co by autor řadí na druhé místo mých oblíbenců a to jen díky svému šokujícímu stylu psaní. Určitě si nenechám utéct žádnou z jeho dalších knih.

  jakoby_petan

  09.09.2016

  Děs od téhož autora byl překvapení. V Dětech božích se literárně posouvá ještě dále. Žánrově čistý thriller na aktuální a závažné téma. Děj a spád, který nedovolí knihu odložit.

  DariDerek

  08.09.2016

  Nic pro slabé povahy! Odporné, zvrhlé, nechutné, ale také záživné, dramatické, nervy drásající dílo. Napínavé do posledního písmena. Doporučuji ale těm otrlým povahám, se kterýma jen tak něco nezamává. 🙂  TAGS:

  online Děti boží ebook, kniha Děti boží fb2, download Děti boží pdf , download Děti boží mobi, online Děti boží kniha, zdarma stažení Děti boží IPhone, online kniha Děti boží pdf, zdarma Děti boží DJVU, zdarma stažení Děti boží txt, stažení Děti boží rtf, online Děti boží fb2 , e-kniha Děti boží stažení txt, zdarma Děti boží stažení kniha,

  e-kniha Děti boží stažení pdf

  , stažení Děti boží IPad, Číst Děti boží mobi, Číst Děti boží docx, zdarma Děti boží awz, download e-kniha Děti boží iPad , zdarma Děti boží DJVU, download Děti boží e-kniha zdarma, zdarma stažení Děti boží dvd, Číst Děti boží txt, book Děti boží stažení DJVU,

  Děti boží stažení kniha zdarma

  , Děti boží stažení kniha pdf zdarma, Děti boží pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Děti boží pdf zdarma, Děti boží stažení kniha epub zdarma, Děti boží ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply