Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost

Dějiny - Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost

Kniha v češtině!Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnostVelký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost.

Velkolepá encyklopedie nabízí komplexní mozaiku světových dějin od pravěku po současnost a díky unikátnímu grafickému zpracování, množství fotografií, mapek, časových os a věcným, čtivým textům přibližuje čtenáři minulost lidstva tak přehledně a v souvislostech jako žádná jiná kniha.…celý textStáhněte si knihu Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost a zábavu bez omezení!

  Dějiny - Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost

  Podrobnosti o knize Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost

  :  4.230

  Originální název:

  History

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Knižní klub

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  tadeas9496

  17.01.2017

  Kniha je za mě super!!Zopakoval jsem si Dějiny!!

  braunerova

  17.07.2016

  Opravdu výborná publikace. K níže uvedenému bych doplnil, že v knize je i hojně citátů a chronologické sloupce, vztahující se vždy k dané kapitole.

  Gaius Julius Caesar:
  “Více si vážím cti než se obávám smrti.”

  Hülegüho poselství mamlukům:
  “Vám je určeno prchat a nám pronásledovat … Žádné pevnosti nás nezastaví.”

  Pablo Kral

  14.05.2016

  Tato kniha, ač toho vzhledem k rozsáhlosti a grafice velmi želím, mi neposkytla pohled na dějiny tak, jak jsem si při jejím prvním potěžkání sliboval a představoval. Zejména mi vadila nesystematičnost, kapitoly jsou naservírovány bez valného ladu a skladu, nemíval jsem ony aha-zážitky, jež by měly vyplývat z dobrého chronologického řazení témat. (Chyba na mé straně?). Takže přestože je kniha graficky relativně vymazlená a koncipovaná tak, aby lahodila oku, opravdu nerad připisuji dílu poměrně nízké hodnocení. Ze všech děl z edice Základní kámen rodinné knihovny se jedná o nejslabší práci. Ke cti autorům slouží snad jen to, že se do této monumentality vůbec pustili a pokusili se stvořit nový pohled na dějiny, jež by se v případě ideálním zoval skvostem. No, jak říkám, nepovedlo se to a je to jediná kniha ze zmíněné edice, ke které se v budoucnu vracet už nebudu. A není to jen můj názor. Normálně se zdržuji nepříznivých komentářů, ale tady jsem musel udělat výjimku. Záměr dobrý, realizace za jednu hvězdu.

  RH faktor

  10.09.2015odpad!

  Odfláknuto! Gramatických chyb, špatné skloňování, nechápu, jak to mohli podruhé vydat a neopravit chyby!…V encyklopedii Věda ze série Základní kámen rodinné knihovny jsem našla dokonce věcné chyby! Pokud se chcete něco dozvědět, tak doporučuji jiný zdroj než toto dílo…Nevím kolikátá je to kniha od tohoto vydavatelství, co jsem vracela…Rozhodně doporučuji NEKUPOVAT.

  Inozuka

  06.05.2014

  Kniha hodně vystavěná na vizuální stránce… velkorozměrové obrázky, fotografie, reprodukce… a jako taková celkem reprezentativní. Historie lidstva je rozdělená do několika etap, z nichž každou uvozuje časová přímka nejdůležitějších událostí. Ty jsou pak podrobněji probírány v jednotlivých kapitolách. V každé části se autoři zabývají nejdůležitějšími jevy dané epochy, snaží se zachytit historický, kulturní i technický pokrok. Hodně se mi líbil odkazový aparát v jednotlivých textech, kde jste v případě zájmu směrováni na stránky s detailnějšími informacemi. Pochopitelně, že samotné zaměření publikace musí být nutně trochu zjednodušující a ne zcela přesné, ale na žádné výrazněji zavádějící informace jsem nenarazil. Trochu zbytečná se mi zdá poslední třetina knihy s nejdůležitějšími daty předních světových států. Čtení na dlouhou dobu, ale zájemce o historii bude spokojen a navnaděn sehnat si o jednotlivých dějinných událostech podrobnější informace.

  delightful.tran

  11.04.2013

  Pro mě jako milovnici historie byla tato kniha jednou z dalších příjemných cest napříč časem.  TAGS:

  online Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost ebook, kniha Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost fb2, download Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost pdf , download Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost mobi, online Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost kniha, zdarma stažení Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost IPhone, online kniha Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost pdf, zdarma Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost DJVU, zdarma stažení Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost txt, stažení Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost rtf, online Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost fb2 , e-kniha Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost stažení txt, zdarma Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost stažení kniha,

  e-kniha Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost stažení pdf

  , stažení Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost IPad, Číst Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost mobi, Číst Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost docx, zdarma Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost awz, download e-kniha Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost iPad , zdarma Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost DJVU, download Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost e-kniha zdarma, zdarma stažení Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost dvd, Číst Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost txt, book Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost stažení DJVU,

  Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost stažení kniha zdarma

  , Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost stažení kniha pdf zdarma, Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost pdf zdarma, Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost stažení kniha epub zdarma, Dějiny – Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply