Čistý plamen

Čistý plamen

Kniha v češtině!Čistý plamenJoe Saul je muž v nejlepších letech, jemuž ke štěstí chybí jen to jediné dítě. Kvůli své neplodnosti prožívá hlubokou lidskou krizi. V době, kdy neexistovali anonymní dárcové a spermobanky, je pouze jedna možnost, jak se dočkat vysněného potomka náhradní partner. Je to cesta nejprostší, ale zároveň i nejtěžší. Jak se s nesnadnou situací vyrovnají Joe, jeho žena Mordeen a “plemenný býk” Viktor?…celý textStáhněte si knihu Čistý plamen zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Čistý plamen

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Čistý plamen, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Čistý plamen a zábavu bez omezení!

  Čistý plamen

  Podrobnosti o knize Čistý plamen

  :  3.535

  Originální název:

  Burning Bright (1950)

  Žánr:
  Literatura světová, Novely, Pro ženy
  Vydáno: , Alpress

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  veronikahessy

  10. března

  Tato kniha mě velmi překvapila svým koncem, myslela jsem si, že to dopadne jinak a nedojde ke smrti Viktora. Přečetla jsem ji rychle a když jsem ji musela odložit, těšila jsem se,až ji znovu otevřu. Určitě si od Johna Steinbecka ještě nějaké další dílo přečtu. No a jak už tady pár lidí psalo, taky mi nebylo jasné, proč se najednou postavy ocitly na farmě a pak zase na moři.

  Kachorra

  11.05.2017

  Příběh má zajímavý námět, ale asi jsem očekávala něco trochu jiného. Vůbec jsem nepochopila, proč se vlastně střídala místa děje příběhu – dokonce jsem se musela podívat na další komentáře, abych zjistila, jestli jsem jediná, nebo je nás víc. Čtení ale netrvalo dlouho a určitě je to zajímavá zkušenost. S novelou O myších a lidech se to ale srovnávat nedá.

  Šárka5875

  20.06.2014

  Krátký příběh, ve kterém nechybí zajímavé téma, zápletka, emoce, lidské vztahy. Steinbeckův styl psaní se mi líbí, i když tentokrát ve formě divadelní hry. Jen jsem přemýšlela, proč se scény – cirkus, farma, moře, vystřídaly bez zjevného důvodu, přesně jak napsal St. Jimmy v komentu níže. Ale přečtením tohoto dílka jsem se opět utvrdila v přesvědčení, že po autorovi sáhnu znovu a znovu.

  dark.ma93

  04.10.2013

  Ta problematika mě zajímá, vím že to, jak si o tom povídali partneři bylo pravdivé, ale moc mě to jako celek nebavilo. Oproti o myších a lidech velká změna….

  Atuin

  17.12.2012

  Divadelní jeviště příběhu mě dostalo, bylo to opět mistrně provedené bez velkých okolků a ději ani příběhu to vůbec neškodilo, ba naopak,mnohé to zdůrazňovalo. Mrzelo mě že se Steinbeck více nerozepsal a nenanesrvíroval další a další scenérie. Emotivní mi to přišlo dost a to hned od první stránky, jenže za hoďku bylo po všem:).

  St. Jimmy

  16.08.2012

  Forma a kompozice tohoto díla, psaného jako novela-divadelní hra, se zdála velmi zajímavým nápadem, i když jsem silně nepochopil změny prostředí, které se děly v podstatě bez příčiny. Steinbeck se v tomto krátkém díle dotýká poměrně citlivého tématu mužské sterility. Toto téma je zpracováno velmi dobře, zápletka obstojí, postavu přítele Eda jsem si zamiloval prakticky okamžitě, akorát je to kratší a máte to za chvíli přečtené. Ale koneckonců proč ne.

  Skip

  07.04.2012

  Úzká kniha napsaná formou hra-román, kterou bylo napsáno mimo jiné mnohem známější O myších a lidech. Tato forma je velmi zajímavá, postavená hlavně na dialozích, přičemž okolní děj a chování postav jsou popsány spíš stručněji, než je tomu v jiné próze, nicméně na druhou stranu zase obsáhleji než v divadelní hře. Steinbeck to pěkně popisuje v předmluvě. Čteme-li hru, máme pouze stručně naznačeno, co se děje, jak je kdo oblečen apod., a zbytek jsou monology, dialogy atd. Musíme tedy hodně domýšlet a někdy je takové čtení únavné, aspoň pro mě. Kdežto ve hře-románu je vše více rozvinuto, čtenářsky je to řekněme komfortnější, a přitom se dá kniha vzít a přímo podle ní bez nějakých úprav inscenovat na jevišti.

  Čistý plamen je zvláštní. První dějství se odehrává v cirkuse, druhé na farmě a třetí na lodi v přístavu, osoby jsou vždy též, děj se od dějství k dějství posunuje dál, přičemž mezi těmi různými místy není žádná dějová souvislost. Možná to někomu přijde docela originální, ale mně to přišlo spíš podivné, nijak zvlášť nápadité, spíš zbytečně rozhozené na ta různá místa a drama samo, pojednávající o sterilitě a otcovství, bylo takové hodně vlažné. No ale je to opravdu tenká knížka, kterou každý zvládne za chvíli přečíst, tak to můžete zkusit. Ale měl-li bych doporučit něco ve formě hra-román, pak rozhodně spíš kvalitnější O myších a lidech.  TAGS:

  online Čistý plamen ebook, kniha Čistý plamen fb2, download Čistý plamen pdf , download Čistý plamen mobi, online Čistý plamen kniha, zdarma stažení Čistý plamen IPhone, online kniha Čistý plamen pdf, zdarma Čistý plamen DJVU, zdarma stažení Čistý plamen txt, stažení Čistý plamen rtf, online Čistý plamen fb2 , e-kniha Čistý plamen stažení txt, zdarma Čistý plamen stažení kniha,

  e-kniha Čistý plamen stažení pdf

  , stažení Čistý plamen IPad, Číst Čistý plamen mobi, Číst Čistý plamen docx, zdarma Čistý plamen awz, download e-kniha Čistý plamen iPad , zdarma Čistý plamen DJVU, download Čistý plamen e-kniha zdarma, zdarma stažení Čistý plamen dvd, Číst Čistý plamen txt, book Čistý plamen stažení DJVU,

  Čistý plamen stažení kniha zdarma

  , Čistý plamen stažení kniha pdf zdarma, Čistý plamen pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Čistý plamen pdf zdarma, Čistý plamen stažení kniha epub zdarma, Čistý plamen ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply