Cesta – Paměti české aristokratky

Cesta - Paměti české aristokratky

Kniha v češtině!Cesta – Paměti české aristokratkyVzpomínková kniha hraběnky podává obraz života rodiny i mnoha dalších členů evropské aristokracie a společenské smetánky.Stáhněte si knihu Cesta – Paměti české aristokratky zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Cesta – Paměti české aristokratky

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Cesta – Paměti české aristokratky, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Cesta – Paměti české aristokratky a zábavu bez omezení!

  Cesta - Paměti české aristokratky

  Podrobnosti o knize Cesta – Paměti české aristokratky

  :  4.464

  Originální název:

  The Journey (1996)

  Žánr:
  Literatura faktu, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Mladá fronta

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  knihovniceS

  08. února

  Už je to dost dlouho, co jsem knihu přečetla. Koupili jsme ji kdysi při návštěvě zámku Častolovice. Kniha se mi moc líbila a obdivuji co vše hlavní hrdinka zvládla.

  aktijnov

  02.10.2017

  Ze začátku jsem se nemohla začíst, pak už jsem jen hltala stránku za stránkou. Některé věci z pohledu dnešní doby a prostředí, ve kterém žiji jsou absurdní či úsměvné (vztah k penězům, k lásce, k rodině…). Rozhodně ale doporučuji k přečtení…

  lenka7348

  03.07.2017

  Zajímavý pohled na život české a rakouské aristokracie. Pro mě však nebyla kniha příliš čtivá, a domnívám se, že ne všemu v ní lze věřit…

  dagmar7365

  27.12.2016

  Knihu jsem si přivezla jako suvenýr z letní dovolené. Velmi čtivý a zajímavý příběh. Nejspíš místy přibarvený a ohlazený vlivem času a milosrdnosti paměti, ale i tak jsem si knihu s chutí přečetla a doporučuji dál.

  JLČ

  25.11.2016

  Tak tohle dá lepší obraz o historii, šlechtě a o životě než stovky hodin dějepisu! Nádherně, upřímně, odvážně napsané. Jedna z nejlepších novějších knih tohoto žánru, které znám.

  Matysek79

  20.01.2016

  Nezbývá mi než souhlasit s komentáři již napsaný mi. Kniha se četla téměř sama, ocenuji nadhled a lehkost psaní. Knížka nejen pouči o historii, me překvapila jiným způsobem myšlení, než na jake jsem zvykla . Jednání a způsob života aristokracie je prostě jiný, způsob ziti, utrácení penez, přístupu k milenkam a milencům, práci. .. stoji rozhodne za přečtení. Moc se mi libi, jak se nakonec ukáže, kdo je jak prakticky a dokáže zaopatrit rodinu. Paní hraběnko, máte me sympatie. Rozhodne pojedeme navstivit Častolovice .

  Ilona

  02.03.2015

  Nádherná knížka, skvěle napsaná! Přestože je velmi obsáhlá, otáčíte jednu stránku za druhou, prožíváte každodenní starosti české aristokracie, jako by byly vaše vlastní.
  Krásné čtení.

  princesse

  21.01.2014

  Naprosto úžasně napsaná a krásná kniha o životě hraběnky Sternbergové. Vřele doporučuji všem. Rozhodně se nesetkáte se čtením mezi řádky, knihu jsem doslova zhltla a bezmála 600 stran přečtete téměř jedním dechem. Kniha zaujme nejen svou čtivostí, ale především historickými fakty, které se dozvíte nebo si je oživíte. Opravdu nádherná kniha, která rozhodně stojí za přečtení. Škoda, že v češtině nevyšla její další kniha Masquerade.

  Lenka4

  15.09.2013

  Paní Sternbergová svůj životní příběh napsala velmi dobře a poutavě. Právě na osudech konkrétních lidí si člověk uvědomí, jak změny politické situace a společenských poměrů mohou zásadně ovlivnit životy jednotlivců, a to ze všech vrstev společnosti.

  betka

  24.07.2013

  Přečetla jsem ji s velkým zájmem provedla mě nejen historií Stenbergrů ale i světovou od 1.republiky až komunismus. Bohužel se paní hraběnka nedočkala svobody . Obdivuji dceru Dianu Stenberg jak vede zámek v Častolovicích. Jsem na vozíku a fascinoval mě bezbariérový přístup po celém areálu i v zámku. Myslím ,že je důstojným pokračovatelem rodu. knize dávám 100%

  mgeisselreiter

  11.08.2012

  Knihu jsem si koupil letos koncem dubna 2012 na zámku v Častolovicích a následně hned přečetl. Kniha je psána velmi čtivě, jednoduchým jazykem. Přináší opravdu velmi zajímavý pohled do soukromí české a evropské aristokracie, ale také ukazuje historické souvislosti (nástup nacismu, pak komunismu…). Kniha je doplněna řadou čb fotografií. I přes svou délku kniha nenudí, i když některé úseky nejsou až tolik zajímavé, jinak by to bylo skoro 100%, takto dávám 90% a 4*.

  maryzka

  06.05.2012

  je pěkně napsaná ale nestačím se divit chování její dcery na rodinném zámku v Častolovicích

  KKlara

  30.09.2011

  Hodně čtivá kniha, je napsaná lidsky, přitom se čtenář dozví i spoustu z historie…

  bookcase

  26.08.2011

  Jedním dechem jsem přečetla více než šestisetstránkovou autobiografii hraběnky Cecilie Sternbergové. Ve své knize autorka líčí svůj život po boku manžela Leopolda a dcery Diany. Po skončení II. světové války byli nuceni z politických důvodů opustit tehdejší Československo. Nejprve odcestovali do Paříže, posléze se dostali do vysněných Spojených států amerických. Cecilie Sternbergová barvitě líčí veškeré peripetie, které je potkávaly a neskrývá ani osobní a intimní detaily ze svého života.  TAGS:

  online Cesta – Paměti české aristokratky ebook, kniha Cesta – Paměti české aristokratky fb2, download Cesta – Paměti české aristokratky pdf , download Cesta – Paměti české aristokratky mobi, online Cesta – Paměti české aristokratky kniha, zdarma stažení Cesta – Paměti české aristokratky IPhone, online kniha Cesta – Paměti české aristokratky pdf, zdarma Cesta – Paměti české aristokratky DJVU, zdarma stažení Cesta – Paměti české aristokratky txt, stažení Cesta – Paměti české aristokratky rtf, online Cesta – Paměti české aristokratky fb2 , e-kniha Cesta – Paměti české aristokratky stažení txt, zdarma Cesta – Paměti české aristokratky stažení kniha,

  e-kniha Cesta – Paměti české aristokratky stažení pdf

  , stažení Cesta – Paměti české aristokratky IPad, Číst Cesta – Paměti české aristokratky mobi, Číst Cesta – Paměti české aristokratky docx, zdarma Cesta – Paměti české aristokratky awz, download e-kniha Cesta – Paměti české aristokratky iPad , zdarma Cesta – Paměti české aristokratky DJVU, download Cesta – Paměti české aristokratky e-kniha zdarma, zdarma stažení Cesta – Paměti české aristokratky dvd, Číst Cesta – Paměti české aristokratky txt, book Cesta – Paměti české aristokratky stažení DJVU,

  Cesta – Paměti české aristokratky stažení kniha zdarma

  , Cesta – Paměti české aristokratky stažení kniha pdf zdarma, Cesta – Paměti české aristokratky pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Cesta – Paměti české aristokratky pdf zdarma, Cesta – Paměti české aristokratky stažení kniha epub zdarma, Cesta – Paměti české aristokratky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply