Arzach

Arzach

Kniha v češtině!ArzachMoebius. Jedna z největších ikon světového komiksu. Kreslíř i scénárista, jehož nedávný odchod byl tragédií pro celý komiksový vesmír. Známe ho už z Incala, ale Arzach je jeho nejosobnější a nejslavnější dílo – fantastický komiks, který ovlivnil celý svět. Dílo, které svým stylem inspirovalo komiksové i nekomiksové tvůrce – od Federika Felliniho, Ridleyho Scotta, Hayao Miyazakiho až po našeho Káju Saudka. A to se v něm Moebius obešel téměř beze slov. V několika povídkách prolétá mlčenlivý bojovník fantaskními světy, aby sváděl kruté a komické boje s bizarními a obřími protivníky. Snové sci-fi příběhy zasahují čtenáře melancholickou náladou a neuchopitelnou atmosférou. Arzach předvádí Moebia v jeho nejlepší formě a podobě.…celý textStáhněte si knihu Arzach zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Arzach

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Arzach, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Arzach a zábavu bez omezení!

  Arzach

  Podrobnosti o knize Arzach

  :  3.470

  Série:

  Mistrovská díla Evropského komiksu (4.)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , Crew

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Diabel

  předevčírem

  Nečekal jsem, že by to mělo být aspoň z půlky tak dobrý jako Incal, ale takovou blbost jsem dlouho neviděl. Arzach je pouze několik povídek a těm moc neholduju. Všechny jeho příběhy jsem pochopil, metafory, obrázky, jenže žádný pocit uspokojení se nedostavil. Moebiuse nesmírně uznávám jako kreslíře, ale jako spisovatele moc ne. Na Arzachovi je vidět, že autor si svoje povídky načmáral někde pro sebe a vydalo se to za účelem zpěněžení. Kresba je opět nádherná, taková retro.
  Pro mě nejlepší příběhy tohoto díla jsou barely, močení na veřejnosti a výraz před a po zachránění lady v pevnosti.

  Moje hodnocení 3/10

  FuriosoR

  09. července

  Nějak jsem tomu nedokázal přijít na chuť. OBJÍŽĎKA pro mě nudná záležitost, další příběhy už byly lepší, ani text nebyl potřeba, protože obrázky mluví za vše.

  Nymphetamine

  27. června

  Francouzské komiksy asi půjdou vždy mimo mě a nebudu jim rozumět, ale to nevadí. Arzach nás zavádí do velmi podivného světa, který je tak zvláštní, až je skvotsný. Tolik fantazie!
  Taky mě zarazilo, že vlastně celý komiks nese tak málo textu… Ale ono to není na škodu. Líbilo se mi, že jediným zdviženým obočím hlavního hrdiny bylo rozhodnuto o následujích událostech… Zkrátka a dobře netřeba slov. Linky a barvy mluvily za vše.

  Lenka.Vílka

  19. ledna

  Prečteno. Teda, dokoukáno. Kresba nádherná, ale jak je v knize psáno, je to přesun z bodu A do bodu B. A jestli jsem nepochopila skrytý význam, to přežiju.

  jarynek

  30.07.2017

  kresba výborná, ale jinak je to spíše sbírka autorových krátkých hříček a neprovázaných nápadů

  LordSnape

  28.08.2016

  Sakra, některé ty obrazy rozkládající se na dvojstranu jsou vážně monumentální. Úplně jsem si představoval, jak by se mi vyjímaly v pracovně u knihovny. Moebius si mě získal prací na Incalovi, kde se mi kresba moc líbila, ale bohužel jsem buď Arzacha nepochopil anebo zůstal jaksi na půl cesty. Vážně tomu chyběla nějaká nosná myšlenka a vhled do světa, co stvořil.

  gaspoda

  29.07.2016

  Ano takto si představuji scifi povídky velké + chybějící text kdy sledujeme jen ten dej který koordinuje chytrou pointou.
  Libilo a bavilo.

  Luvák

  01.03.2016

  Výborná kresba, nicméně čekal jsem od toho něco jiného.

  Rawen616

  14.09.2015

  Takový malý Moebiův úlet. Několik krátkých propojených příběhů na pár stránek ( někdy opravdu jen na dvě ). Poslouží jako upoutávka na Moebiovo tvorbu a rozhodně si to spíš prolistujete než přečtete protože většina komiksů je beze slov. Pokud si chcete užít Moebiovo kresbu, kupte si raději Incal. Arzacha doporučuji spíše zarytým fanouškům.

  Kapis

  09.09.2015

  Brilantní kousek komiksového umění!

  Honzeecheck

  23.12.2013

  Při veškerý úctě k autorovi, tohle je blbost. Smysl sešítku jsem vůbec nepochopil…

  Petrvs

  20.11.2013

  V zásadě souhlas s JP: Psychedelická ujetost s několika zajímavými nápady a třemi hezkými scenériemi, která působí spíše dojmem skic sebraných a poskládaných bez celkové koncepce a aspoň náznaku narace nebo pojícího tématu. V dnešní době, kdy lze sehnat řádově hodnotnější grafické romány (např. od S. Tana), naprosto nemá šanci zaujmout.

  Legenda nelegenda – tohle je mimo, hlavně asi z editorského hlediska…

  spdb

  24.10.2013

  Je to Moebius a není to Moebius. Intro má ještě nejakou výpovědní hodnotu, ale potom je to jen střihové vizuálno. Ano některé stránky by se daly považovat za samostatné umělecké dílo, ale jako celek to nefunguje. Škoda.

  JP

  26.11.2012

  Nejsem zrovna Moebiusův obdivovatel, ale jako kreslíře ho uznávám. Škoda, že jsem se k němu, jako ke spoustě, dostal až po jeho smrti. O to víc zamrzí, že Arzach, téměř bez textu, vyprávěn pouze obrazem, a to je moje, avizován rovněž jako legendární komiks, je prakticky jen taková milá hloupost, která na svých cca padesáti stranách předvede dva či tři pěkné výjevy či nápady a jednu dechberoucí ilustraci. I přesto na mě působí spíše dojmem osobního projektu, který si autor kreslil z nudy a hlavně sám pro sebe, než regulérního díla směřovaného masám.  TAGS:

  online Arzach ebook, kniha Arzach fb2, download Arzach pdf , download Arzach mobi, online Arzach kniha, zdarma stažení Arzach IPhone, online kniha Arzach pdf, zdarma Arzach DJVU, zdarma stažení Arzach txt, stažení Arzach rtf, online Arzach fb2 , e-kniha Arzach stažení txt, zdarma Arzach stažení kniha,

  e-kniha Arzach stažení pdf

  , stažení Arzach IPad, Číst Arzach mobi, Číst Arzach docx, zdarma Arzach awz, download e-kniha Arzach iPad , zdarma Arzach DJVU, download Arzach e-kniha zdarma, zdarma stažení Arzach dvd, Číst Arzach txt, book Arzach stažení DJVU,

  Arzach stažení kniha zdarma

  , Arzach stažení kniha pdf zdarma, Arzach pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Arzach pdf zdarma, Arzach stažení kniha epub zdarma, Arzach ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply